OFERTA

 

 

 

 

             Organizujesz wesele, urodziny, event, studniówkę czy imprezę firmową?

                                        

 Jeżeli poszukują Państwo ciekawej atrakcji, która urozmaici Wasze wydarzenie bądź imprezę, nie trzeba już dłużej szukać, fotobudka to rozwiązanie idealna na każdą okazję. Zdjęcia z naszej fotobudki to niepowtarzalna pamiątka z wesela, studniówki, imprezy firmowej czy urodzinowej. Zapewniamy oryginalne gadżety (kapelusze, peruki, maski, wąsy i wiele innych) dopasowane do Państwa oczekiwań. Fotobudka to prosty w obsłudze automat do wykonywania zdjęć, co więcej już po kilkunastu sekundach otrzymują Państwo wydruk na papierze fotograficznym w formacie 10 x 15 cm lub w formie pasków 5 x 15 cm – wybór należy do Państwa!

 Macie dość sztywnych przyjęć, dzięki naszej Fotobudce gwarantujemy świetną zabawę, która zostanie upamiętniona na nielimitowanych zdjęciach. Oferujemy nieograniczoną liczbę zdjęć, śmieszną stylizację, dzięki gadżetom w postaci kapeluszy, szali, masek czy peruk, które również zapewniamy w ramach oferowanej usługi, to pamiątka na lata. Każdy, kto lubi się śmiać, zaskakiwać i rozbawiać innych powinien zdecydować się na fotobudkę, która uświetni nie tylko spotkania przyjaciół, eventy firmowe, czy rodzinne przyjęcia, ale także wesela i inne imprezy okolicznościowe. Nie ma mowy o sztywnych, kreowanych pozach  Fotobudka to spontaniczne, naturalne, szalone i niepowtarzalne zdjęcia, które oddają prawdziwą historię każdego przyjęcia. Obsługa fotobudki jest prosta, intuicyjna – automat resztą zajmuje się sam. Niezliczona liczba zdjęć, możliwość ustawienia tła, skomponowania gadżetów, dobrania do konkretnych osób, dowolne ustawienia to zerowe szanse na banalne zdjęcia – wszystkie będą wyjątkowe. Możesz później stworzyć z nich pamiątki dla wszystkich uczestników, bo żaden z gości nie przejdzie obok niej obojętnie. Szereg oferowanych opcji dodatkowych, które mamy przygotowane dla naszych klientów również powinny zaciekawić najbardziej wymagających z nich. Warto więc przyjrzeć się naszej ofercie i skontaktować z nami, by planowana impreza  była niezapomniana.

  Reguły są proste: przyjeżdżamy na Twoją imprezę, wesele, urodziny na ustaloną wcześniej godzinę. Na ustawienie Fotobudki potrzebne jest nam zaledwie kilka minut oraz wolne gniazdko elektryczne.

Do dyspozycji gości oddajemy walizę pełną gadżetów takich jak wąsy, peruki, maski czy kapelusze. Do wyboru mamy kilka wzorów tła, możliwe jest również zastosowanie tła typu green screen.  Nielimitowana ilość zdjęć pozwala na zabawę bez ograniczeń! Unikalny podpis wydrukowanych zdjęć, sprawi, że tego wydarzenia nie pomylisz z żadnym innym, a fotka będzie stanowiła oryginalną pamiątkę. Na Twoje życzenie w pełni spersonalizujemy wykonane zdjęcia, dodamy dowolną treść: imiona pary młodej, datę, logotyp sponsora, cokolwiek zechcesz. Wszystkie zdjęcia pstryknięte przez Fotobudkę zapisujemy na nośniku USB, które pozwoli wrócić do fotek w każdej chwili oraz wywołać je w większym formacie.